Arama
Tüm Kategorileri Göster
  Menu Close

  Hakkımızda

  BİZ KİMİZ ?

  1999’da kurulan KEGames, kurulduğu günden bu yana multimedya ve eğlence donanımları, video oyunlar ve keyifli vakit geçirtecek her türlü dijital medya ürününü arayan sadık müşterilerinin ilk tercihi konumunda geldi. Dürüstlüğü, samimiyeti ve müşteri beklentilerini anlamayı amaç edinen çalışanlarımız, özellikle eğlence ürünleri söz konusu olduğunda müşteri memnuniyeti dışında her şeyin teferruat olduğunun farkında.
  Özellikle Sony ve PlayStation markaları ön planda olmak üzere video oyunlar, her türlü video oyun aksesuarı ve donanımı ile muhtemelen varlığından bile haberdar olmadığınız teknoloji ürünleri için bize uğrayın. ‘Bir ürünün piyasadaki en uygun fiyatı nedir?’ sorusunun yanıtını arıyorsanız muhtemelen bize sormadan karar vermek istemeyeceksiniz.
  Her türlü eğlence ürününde yanınızdayız. PS4 ve PS5 oyunları ise öncelikli uzmanlık alanımız. PS4 ve PS5 oyunlarında takas sistemimizle size kolay erişilebilir fiyatlarda oyunlar sunmakla kalmıyoruz. En fazla PS4 ve PS5 oyun çeşidini de bizde bulacağınızı ve gerçekten aradığınız oyun tarzı konusunda dürüst öneriler alabileceğinizi rahatlıkla söyleyebiliriz. Artık sattığı üründen haberi dahi olmayan teknomarketlerde, gerçekten işinize yarayıp yaramayacağından emin olmadığınız ürünlere gerçek değerinin üstünde paralar ödemek zorunda değilsiniz.
  Satın almak istediğiniz ürünlerde Türkiye’nin her yerine kargo ve İstanbul içi kurye hizmetlerimizden faydalanabilir ve kıymetli vaktinizi kendinize ve sevdiklerinize saklayabilirsiniz. PS4 ve PS5 oyunlarında takas hesaplama sistemimizi ve oyun fiyatlarımızı web sitemizde, dürüst fiyatlandırma politikamız gereği, şeffaf ve güncel olarak sunuyoruz.
  Dahası mı? Dahası da var. Taşınabilir el konsolu piyasasında bir devrim olan Nintendo Switch’i ve oyunlarını da envanterimize ekledik. Ayrıca sürekli gelişim ilkemizle her zaman daha iyisi olabileceğimizi biliyoruz ve size daha doğru şekilde ulaşmak, alışverişinizi en kaliteli şekilde yapmanızı sağlamak için sürekli düşünüyor, aramızda tartışıyor ve yeni şeyler deniyoruz. Beklentilerinizi, memnuniyetinizi ve memnuniyetsizliklerinizi dinliyor, dikkate alıyoruz. KEGames adına müşterilerinin kendilerini özel hissetmesi için yeni projelerimiz var ve pek yakında kendinizi çok daha ayrıcalıklı hissedeceksiniz. Çünkü biz de sizin gibi oyundan yanayız.