Arama
Tüm Kategorileri Göster
  Menu Close

  DJI Avata 2 Fly More Combo ( 3 Bataryalı )

  ₺45.999,00
  Eski fiyat: ₺49.999,00
  ...

  İstanbul içi 3 saatte kurye ile kapında

  Ship to
  *
  *
  Teslimat Yöntemi
  Yöntem
  Süre
  Ücret
  Teslimat yöntemi bulunamadı
  Teslimat süresi: Stoktan Hemen Kargo veya Kurye
  DJI Avata 2
  Kusursuz Heyecan
  DJI Avata 2, gelişmiş görüntüleme, güvenlik ve batarya ömrü ile adrenalin pompalayan sürükleyici bir FPV drone deneyimi sunar. Avata 2'yi yeni DJI Goggles 3 ve DJI RC Motion 3 ile eşleştirdiğinizde eğlenceyi artırın.
  DJI Avata 2
  DJI Goggles 3
  Vizyoner Atılım
  DJI Goggles 3 artık Real View PiP (Resim İçinde Resim) özelliğine sahip. Daha fazla güvenlik ve daldırma için gözlükleri çıkarmadan çevrenizi gözlemleyin. Micro-OLED yüksek çözünürlüklü ekran ve ultra düşük gecikmeli iletim, dünyayı gözlerinizin önüne seriyor.
  DJI Avata 2
  DJI RC Motion 3
  Her Uçuşu Hissedin
  DJI RC Motion 3 ile zor hava akrobasilerini kolaylıkla gerçekleştirin. Yeni pilotlar artık muhteşem taklalar, sürüklenmeler ve büyüleyici manevralar yapabilirler.
  DJI Avata 2


  Kolay ACRO[2]
  Tek bir dokunuşla çarpıcı hava çekimleri için
  süzülün, dalın ve yuvarlanın.

  DJI RC Motion 3 ve Avata 2 ile epik FPV
  görüntüleri yakalamak her zamankinden
  daha kolay.
  DJI Avata 2
  DJI Avata 2
  Gelişmiş Manevralar
  Uçuş becerisini[3] ve cesur yaratıcılığı sergilemek için Manuel modda yeni DJI FPV Uzaktan Kumanda 3 ile dar alanlarda çevik bir şekilde uçun.
  DJI Avata 2
  Süper Geniş Açıda'da 4K Sıkı Çekimler
  Avata 2'nin 155° FOV özelliği ve nesnelere hızla yaklaşıp uzaklaşabilme kabiliyetiyle nefes kesici görseller oluşturun. Yeni pilotlar akrobasi çekimlerinde hızla ustalaşabilir ve diğer drone'ların yapamadığı hızlı hareket eden dinamik alçak irtifa çekimleri yapabilir.
  DJI Avata 2
  DJI Avata 2
  1/1,3 inç Görüntü Sensörü
  Yükseltilmiş 1/1,3 inç görüntü sensörü, yakalanan dinamik aralığı genişleterek her uçuşta olağanüstü görüntüler yakalamak için düşük ışık koşullarını daha etkili bir şekilde ele alır[4].
  DJI Avata 2
  Sürükleyicilik Yeniden Tasarlandı
  4K/60fps HDR Videolar[7]
  Gerçek hava potansiyelinizi ortaya çıkarın. Avata 2'deki 4K/60fps HDR, yüksek hızlı uçuşun tüm muhteşemliğini yakalar. Gözlükte, daha ince ayarlanmış videolar için keskinlik ve gürültü azaltma seviyelerini ayarlayabilirsiniz.
  DJI Avata 2
  RockSteady
  DJI'ın en yeni stabilizasyon algoritması ile
  donatılmış olan Avata 2, yüksek hızlarda veya
  rüzgarlı koşullarda uçarken bile pürüzsüz,
  sabit görüntüler yakalar.
  DJI Avata 2
  HorizonSteady
  HorizonSteady, 360°'ye kadar yatay dönüşleri idare
  ederek drone keskin bir şekilde dönse veya dramatik
  bir şekilde sallansa bile çekilen görüntünün ufukta
  kilitli kalmasını sağlar.
  DJI Avata 2
  155° Ultra Geniş Açılı FOV
  Görüşünüzü güçlendirin ve alçak irtifa, yüksek hızlı uçuşların sürükleyiciliğini artırın. Avata 2, ultra geniş açılı, geniş açılı ve normal açılı FOV seçenekleri sunarak senaryoya uyum sağlamanıza olanak tanır.
  DJI Avata 2
  10 bit D-Log M
  Vurgularda ve gölgelerde zengin ayrıntılar yakalayın ve renk tonlamasını daha da kolaylaştırırken içerik post prodüksiyonu fırsatlarını geliştirin.

  Standart Mod | 10 bit D-Log M Modu
  Kapsamlı Güvenlik
  Avata 2'nin güncellenmiş entegre pervane koruması tasarımı, onu daha hafif ve daha çevik hale getirerek dar alanlarda serbestçe gezinmesini sağlar.[4] RC Motion 3'te gaz pedalının bırakılması veya kilit düğmesine basılması drone'u durdurarak beklenmedik durumlarla sakince başa çıkmanızı sağlar. Ayrıca, drone'un bataryası zayıfladığında veya sinyal kaybı durumunda otomatik Eve Dönüş (RTH) işlevi başlatılarak ekstra bir güvenlik katmanı eklenir.[8]
  3D Önizleme | AR Önizleme
  DJI Avata 2
  Yeni Sensörlerle Gelişmiş Konumlandırma
  Yeni binoküler balıkgözü sensörler, alçak irtifa ve iç mekan uçuşları sırasında aşağı ve geriye doğru görsel konumlandırma sağlayarak uçuş stabilitesini ve güvenliğini artırır.
  Kaplumbağa
  Modu
  Avata 2, Turtle modu etkinken baş aşağı
  olduğunda otomatik olarak kalkış pozisyonuna geri
  dönebilir, böylece hızlı bir şekilde tekrar
  havalanabilirsiniz.
  DJI Avata 2
  Uçuş Süresi/Video İletimi
  Daha Uzun Uçuşlarda Sınır Gökyüzüdür
  Avata 2 maksimum 23 dakikalık uçuş süresine sahiptir[9] ve PD hızlı şarjı destekler, böylece hızlı bir şekilde şarj edebilir ve tekrar gökyüzüne çıkabilirsiniz.

  Yeni DJI Avata 2 İki Yönlü Şarj Merkezi,[3] kalan gücün birden fazla bataryadan en yüksek şarj seviyesine sahip olana aktarılmasına izin veren bir güç biriktirme işlevine sahiptir,[10] kritik anlarda size "ekstra bir batarya" verir.
  DJI Avata 2
  O4 Video İletimi, Gelişmiş Algı
  DJI O4 video iletiminin gelişmiş stabilitesi, kendinizi her uçuşa tamamen kaptırmanızı ve daha fazla güvenlik sağlar.

  İki vericili, dört alıcılı, dört antenli tasarımı güçlü parazit önleme performansı sağlar ve 13 km'ye kadar maksimum video iletim mesafesi,[11] 24 ms kadar düşük bir iletim gecikmesi,[12] 1080p / 100fps yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi ve maksimum 60Mbps iletim bit hızına sahiptir.[13]
  DJI Avata 2
  DJI Avata 2
  Sınırsız Tutku, Kablosuz Paylaşım
  DJI Goggles 3 canlı yayınını Avata 2'den akıllı cihazınızın DJI Fly Uygulamasında izleyin.[14] 5 m uzaklığa kadar bağlanın.[15]

  FPV heyecanını paylaşmak artık daha kolay ve uçmayı öğrenmek her zamankinden daha erişilebilir.
  Sorunsuz Çekim ve Düzenleme
  Avata 2, her uçuşun en iyi kısımlarını yakalamanızı sağlamak için yaklaşık 90 dakikalık 1080p/60fps video depolayabilen 46GB dahili depolama alanı ile donatılmıştır.

  Telefonunuza hızlı dosya aktarımı için Wi-Fi bağlantısı ile, bitmiş çalışmanızın sonradan düzenlenmesi ve paylaşılması son derece verimlidir.
  DJI Avata 2
  Genel Bakış
  DJI Avata 2 Fly More Combo (Tek Batarya)
  DJI Avata 2 drone, Goggles 3, RC Motion 3 ve daha fazlasını içerir. Bu kombo, Avata 2 ile hızlı bir şekilde başlamanızı ve sürükleyici uçuş keyfini yaşamanızı sağlar.
  DJI Avata 2
  DJI Avata 2 Fly More Combo (Üç Batarya)
  DJI Avata 2 Fly More Combo (Tek Batarya) ile karşılaştırıldığında, bu genişletilmiş kombo ek olarak bir İki Yönlü Şarj Hub'ı, iki batarya ve bir askı çantası içerir ve menzil endişenizi hafifleten ve daha fazla uçuş senaryosunu keşfetmenizi sağlayan daha kapsamlı bir kurulum sunar.
  DJI Avata 2
  DJI FPV Remote Controller 3[3]
  Normal ve Spor modlarına ek olarak, DJI FPV Uzaktan Kumanda 3, ileri düzey pilotlar için daha sofistike becerileri uygulamak ve ustalaşmak için daha uygun olan Manuel mod sunar.
  DJI Avata 2
  DJI Avata 2 ND Filtre Seti[3]
  Çeşitli aydınlatma koşullarının üstesinden gelmek için ND 8/16/32 filtrelerle birlikte gelir, uygun parlaklık ve kontrast sağlayarak çalışmanıza yüksek kaliteli sonuçlar verir.
  DJI Avata 2
  DJI Avata 2 Fly More Combo (Three Batteries) Kutu İçeriği
  DJI Avata 2