Arama
Tüm Kategorileri Göster
  Menu Close

  DJI Mini 4 Pro Fly More Combo Plus

  ₺36.999,00
  Eski fiyat: ₺39.999,00
  ...

  İstanbul içi 3 saatte kurye ile kapında

  Ship to
  *
  *
  Teslimat Yöntemi
  Yöntem
  Süre
  Ücret
  Teslimat yöntemi bulunamadı
  Teslimat süresi: Stoktan Hemen Kargo veya Kurye
  DJI Mini 4 PRO
  Mini İle Büyüyün
  DJI Mini 4 Pro, bugüne kadarki en gelişmiş mini kameralı drone'umuzdur.[4] Güçlü görüntüleme yetenekleri, çok yönlü engel algılama, yeni Trace Modu ile ActiveTrack 360° ve 20km FHD video aktarımını entegre ederek hem profesyoneller hem de yeni başlayanlar için sevilecek daha fazla şey getiriyor.
  DJI Mini 4 PRO
  Sakin Olun
  İlham geldiğinde havalanın. Ağırlığı 249 gr'dan hafif olan Mini 4 Pro, hareket halindeyken rahatlık sağlamak üzere tasarlanmıştır.[1] ve drone'un ağırlığı, herhangi bir eğitime veya belgeye gerek olmadığı anlamına gelir.
  Büyük Boyutlu Görüntüleme Performansı
  Mini 4 Pro'nun Dual Native ISO Fusion, f/1,7 diyafram açıklığı ve 2,4μm 4'ü 1 arada piksel özelliklerine sahip 1/1,3 inç CMOS sensörle güçlendirilmiş kamerasıyla daha karmaşık ayrıntıları kolayca yakalayın.[5] Yüksek dinamik aralık ile daha fazla vurgu ve gölge ayrıntısı, her karede ödün vermeyen sonuçlar anlamına gelir.
  DJI Mini 4 PRO
  DJI Mini 4 PRO
  Maksimum Görsel Etki
  4K/60 fps HDR ve 4K/100 fps video ile canlı sahnelere hak ettikleri ayrıntıları verirken, 10 bit D-Log M ve HLG çarpıcı bir renk yelpazesi yakalamaya yardımcı olur ve düzenleme ve paylaşım sırasında daha fazla esneklik sağlar.
  4K/60fps HDR
  Her anın doğa harikasını koruyun. 4K/60fps HDR, gün batımının veya gün doğumunun nüanslarını gerçeğe yakın kalitede paylaşmanızı sağlar.
  DJI Mini 4 PRO
  DJI Mini 4 PRO
  Slow Motion 4K/100fps
  İzleyiciyi her kareye dahil edin. 4K netliğinde ağır çekimle, patikalarda, plajda veya kendi arka bahçenizdeki aksiyonu 100 fps'de yakalayın.
  Geceyi Vurgulayın
  Mini 4 Pro'nun Gece Çekimleri videosunun geliştirilmiş gürültü azaltma algoritması, gürültüyü etkili bir şekilde bastırır ve doğrudan kameradan daha net, daha temiz çekimler yapılmasını kolaylaştırır.
  DJI Mini 4 PRO
  1,07 Milyar Renk
  10 bit D-Log M kalitesinde kayıt yapın ve bir milyardan fazla renk yakalayın. Doğal renk geçişleri ve hassas tam spektrumlu ayrıntılar, Mini 4 Pro'nun profesyonel düzeyde post prodüksiyon kontrolünün ve uzman düzeyinde yaratıcı düzenleme esnekliğinin kilidini açtığı anlamına gelir.
  DJI Mini 4 PRO
  Her Platformda Dinamik
  İçeriğinizi nerede yayınlarsanız yayınlayın, HLG yüksek dinamik aralığı sayesinde doğal renklerin ve parlaklığın ayarlama veya format dönüştürme olmadan gerçeğe yakın kalmasını sağlar.
  DJI Mini 4 PRO
  RAW Fotoğraflar
  Çoğu zaman en önemli olan küçük şeylerdir. Öne çıkan görüntüler için HDR görüntüleme, sahne tanıma ve daha fazlasını bir araya getiren 48MP RAW ve yeni nesil SmartPhoto[6] ile en ince ayrıntıları koruyun.
  Ürün Etiketleri