Arama
Tüm Kategorileri Göster
  Menu Close

  Dungeons & Dragons Dark Alliance PS5 Oyun

  Üretici: Playstation
  PS5 oyunlarını resmi olarak satışa sunulduğunda ücretsiz kargo veya İstanbul içi kurye ücretlerimizi inceleyerek kurye ile çok hızlı ve güvenilir şekilde satın alabilirsiniz. Çok yakında ps5 oyun takas seçeneklerimizi ve takas fiyatları ps5 oyun takas sayfamızda yer alacaktır.
  ₺699,00
  Eski fiyat: ₺799,00
  ...

  İstanbul içi 3 saatte kurye ile kapında

  Ship to
  *
  *
  Teslimat Yöntemi
  Yöntem
  Süre
  Ücret
  Teslimat yöntemi bulunamadı
  Teslimat süresi: Stoktan Hemen Kargo veya Kurye

  Durdurulamaz canavarları fethedin - karanlık ittifak, oyuncuları zindanlar ve ejderhalar dünyasının en efsanevi canavarlarından bazılarıyla karşı karşıya getirir. Donmuş devler, seyirciler, Beyaz ejderhalar, hepsini aşılmaz zorluklara karşı yenme gücünü toplar.

  Arkadaşlarınızın yanında savaşın - en fazla dört arkadaşınıza katılın ve gerçek zamanlı patlayıcı savaş ile dinamik bir işbirliği deneyiminde birlikte savaşın. Tek başına üstesinden gelemeyecek kadar güçlü durdurulamaz canavarları devirirken yıkıcı kombinasyonları serbest bırakın.

  Kahramanınızı seçin - her biri kendi benzersiz oyun tarzına ve özelleştirilebilir yeteneklere sahip dört farklı kahramandan biri olarak oynayın. Yeni becerilerin kilidini açmak ve güçlü donanımlar kazanmak için görevleri tamamlayın ve patronları alt edin, oyuncuların daha da büyük zorluklar üstlenmesine izin verin.
  Donmuş manzaraya karşı cesur olun - karanlık ittifak, zindanlar ve ejderhalar dünyasını daha önce hiç olmadığı kadar canlandırıyor. Vatanınızı iğrenç canavar ordularından korurken buz rüzgarı vadisinin soğuk ve tehlikeli dünyasını keşfedin.