Arama
Tüm Kategorileri Göster
  Menu Close

  Hogwarts Legacy PS5 Oyun

  Üretici: Playstation
  Hogwarts Legacy PS5 oyununu ücretsiz kargo veya İstanbul içi kurye ücretlerimizi inceleyerek kurye ile çok hızlı ve güvenilir şekilde teslim alabilirsiniz. ps5 oyun takas seçeneklerimizi ve takas fiyatları ps5 oyun takas sayfamızda yer alacaktır.
  SKU: KEWEB3384
  ₺1.399,00
  Eski fiyat: ₺1.499,00
  i h
  ...

  İstanbul içi 3 saatte kurye ile kapında

  Ship to
  *
  *
  Teslimat Yöntemi
  Yöntem
  Süre
  Ücret
  Teslimat yöntemi bulunamadı
  Teslimat süresi: Stoktan Hemen Kargo veya Kurye

  Hogwarts Legacy, dünyada ilk kez Harry Potter kitaplarında tanıtılan, sürükleyici, açık dünya aksiyon RPG setidir. Artık aksiyonun kontrolünü ele alabilir ve sihirbazlık dünyasında kendi maceranızın merkezinde olabilirsiniz. Fantastik canavarları keşfedip keşfederken, karakterinizi özelleştirip iksirleri hazırlarken, büyü yapma konusunda ustalaşarak, yetenekleri yükseltirken ve olmak istediğiniz sihirbaz olarak tanıdık ve yeni konumlarda bir yolculuğa çıkın.

  1800'lerde Hogwarts'ı deneyimleyin. Karakteriniz, büyücülük dünyasını paramparça etmekle tehdit eden kadim bir sırrın anahtarını elinde tutan bir öğrenci. Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'na geç kabul edildiniz ve kısa bir süre sonra sıradan bir öğrenci olmadığınızı keşfediyorsunuz: Antik Büyüyü algılamak ve ustalaşmak için alışılmadık bir yeteneğe sahipsiniz. Bu sırrı herkesin iyiliği için koruyup korumayacağına ya da daha uğursuz büyünün cazibesine teslim olup olmayacağına sadece sen karar verebilirsin.

  Müttefikler edinirken, Kara büyücülerle savaşırken ve sonunda büyücülük dünyasının kaderine karar verirken Hogwarts'ta yaşama hissini keşfedin. Mirasınız, ondan çıkardığınız şeydir.