Arama
Tüm Kategorileri Göster
  Menu Close

  Kena Bridge of Spirits Deluxe Edition PS5 Oyun

  Üretici: Playstation
  PS5 oyunlarını resmi olarak satışa sunulduğunda ücretsiz kargo veya İstanbul içi kurye ücretlerimizi inceleyerek kurye ile çok hızlı ve güvenilir şekilde satın alabilirsiniz. Çok yakında ps5 oyun takas seçeneklerimizi ve takas fiyatları ps5 oyun takas sayfamızda yer alacaktır.
  SKU: KEWEB1726
  ₺899,00
  Eski fiyat: ₺999,00
  i h
  ...

  İstanbul içi 3 saatte kurye ile kapında

  Ship to
  *
  *
  Teslimat Yöntemi
  Yöntem
  Süre
  Ücret
  Teslimat yöntemi bulunamadı
  Teslimat süresi: Stoktan Hemen Kargo veya Kurye

  Keşfi hızlı tempolu dövüşle birleştiren çarpıcı bir görsel estetiğe sahip, hikaye odaklı bir aksiyon macera. Oyuncular, yeteneklerini geliştiren ve çevreyi manipüle etmenin yeni yollarını yaratan Rot adlı büyüleyici ruh arkadaşlarından oluşan bir ekip bulur ve geliştirir. Kena: Bridge of Spirits, aksiyon ve anlatıyı kusursuz bir şekilde unutulmaz bir deneyime dönüştürüyor. Köyün ölümünü çevreleyen gizemli hikayeyi ortaya çıkarmak için genç Ruh Rehberi Kena ile seyahat edin.

  Bu ürünü satın alanların tercih ettiği diğer ürünler
  Resim Final Fantasy VII Remake intergrade PS5 Oyun

  Final Fantasy VII Remake intergrade PS5 Oyun

  Final Fantasy VII Remake intergradePS5 oyununu ücretsiz kargo veya İstanbul içi kurye ücretlerimizi inceleyerek kurye ile çok hızlı ve güvenilir şekilde teslim alabilirsiniz. ps5 oyun takas seçeneklerimizi ve takas fiyatları ps5 oyun takas sayfamızda yer alacaktır.
  ₺1.599,00 ₺1.359,00