Arama
Tüm Kategorileri Göster
  Menu Close

  Marvel's Midnight Suns Nintendo Switch Oyun

  Nintendo Switch oyununu ücretsiz kargo veya İstanbul içi kurye ücretlerimizi inceleyerek kurye ile çok hızlı ve güvenilir şekilde teslim alabilirsiniz.
  Nintendo Switch oyununun takas değerini öğrenmek için Nintendo Switch oyun takas fiyatları sayfasımızı ziyaret ediniz.
  SIFIR ÜRÜN
  ₺799,00
  Eski fiyat: ₺899,00
  ...

  İstanbul içi 3 saatte kurye ile kapında

  Ship to
  *
  *
  Teslimat Yöntemi
  Yöntem
  Süre
  Ücret
  Teslimat yöntemi bulunamadı
  Teslimat süresi: Stoktan Hemen Kargo veya Kurye

  Marvel's Midnight Suns, Marvel Evreninin karanlık tarafında geçen yeni bir taktik RPG'dir. Demir Adam, Wolverine, Ghost Rider ve Blade gibi ikonik kahramanlarla takım kurun ve onların arasında yaşayın; Şeytanların Annesi Lilith'in efendisini diriltmesini ve dünyanın sonunu getirmesini durdurmak için şeytani güçlere karşı savaşırken.

  Uçurumun eşiğine gelen Dünyanın en güçlü kahramanları, Midnight Suns - Ghost Rider, Blade, Magik ve Nico Minoru - dünyanın sonunu durdurmak için efsanevi bir kahraman ve insanlığın tek umudu olan Hunter'ı umutsuzca canlandırmak için bir araya geldi. Avcı olarak ekibinizi kurmalı, güvenlerini kazanmalı ve bugüne kadarki en büyük zorluğun üstesinden gelmeleri için onlara liderlik etmelisiniz.
  MARVEL MACERA SİZİN. Marvel Evrenindeki ilk özelleştirilebilir orijinal kahraman olan Avcı olun. Takımınızın yeteneklerini ve oyun tarzını özelleştirirken The Avengers, X-Men, Runaways ve daha fazlasını kapsayan efsanevi bir kahraman koleksiyonuna liderlik edin.
  MARVEL'İN KARANLIK YÜZÜNÜ KEŞFEDİN. Lilith'in şeytani güçlerine karşı yükselin ve tanıdık kahramanları, doğaüstü ve mistiklerle dolu, alışılmadık bir dünyaya getiren sürükleyici bir hikayeyi deneyimleyin.