Arama
Tüm Kategorileri Göster
  Menu Close

  Ride 4 PS5 Oyun

  PS5 oyunlarını resmi olarak satışa sunulduğunda ücretsiz kargo veya İstanbul içi kurye ücretlerimizi inceleyerek kurye ile çok hızlı ve güvenilir şekilde satın alabilirsiniz. Çok yakında ps5 oyun takas seçeneklerimizi ve takas fiyatları ps5 oyun takas sayfamızda yer alacaktır.
  SKU: KEWEB1617
  ₺699,00
  Eski fiyat: ₺799,00
  ...

  İstanbul içi 3 saatte kurye ile kapında

  Ship to
  *
  *
  Teslimat Yöntemi
  Yöntem
  Süre
  Ücret
  Teslimat yöntemi bulunamadı
  Teslimat süresi: Stoktan Hemen Kargo veya Kurye

  Yeni ve Geliştirilmiş İçerikler - Resmi lisanslı 176 bisiklet arasından seçim yapın ve olağanüstü bir ayrıntı seviyesiyle özenle tasarlanmış, dünyanın her yerindeki 30 pistte sürün! CAD verileri, lazer ve 3D taramadan başlayarak en küçük ayrıntıya kadar hassasiyeti elde etmek ve şimdiye kadarki en iyi iki tekerlekli yarış deneyiminin keyfini çıkarmanızı sağlamak için her varlık oluşturulmuştur.

  Yolunuzu Seçin - Kararlarınızla etkileşime giren ve bölgesel etkinliklerden profesyonel liglere kadar kendi yolunuzu seçen şaşırtıcı ve dinamik bir maceraya atılın. Zorlu yarışlar, yetenek testleri, pist günleri ve çok sayıda etkinlikle binicilik becerilerinizi gösterin. Hatta en ünlü üreticiler için resmi bir testçi bile olabilirsiniz!
  Gündüz / Gece Döngüsü, Dinamik Hava ve Dayanıklılık Yarışları - RIDE 4, tamamen dinamik bir hava koşulları sistemine ve eksiksiz bir gündüz / gece döngüsüne sahiptir. Yarışı yeni bir açıdan deneyimleyin ve her koşulda en iyi sürücü olduğunuzu kanıtlayın. Ve ilk defa, "Dayanıklılık" modu, animasyonlu pit stoplar ve uzun süreli yarışlarla kararlılığınızı test edecek: stratejinin başarınızın nihai bileşeni olduğu bir dünyayla yüzleşmeye hazırlanın!

  (Yapay Sinir Ağı Aracısı), makine öğrenimine dayalı devrim niteliğindeki yapay zeka sistemimiz. Daha hızlı, daha akıllı, daha isabetli sürücülere karşı yarışın ve bir AI ile her zamankinden daha fazla insan ile rekabet edin!

  Genişletilmiş özelleştirme - Kendi tarzınla yarış! Sürücünüzün kıyafeti için birçok resmi marka arasından seçim yapın ve bisikletlerinizi estetik ve mekanik olarak özelleştirin. Yeni grafik düzenleyicimiz sayesinde yaratıcılığınızı açığa çıkarın ve kaskınızı, elbisenizi ve motosikletinizi tamamen özgürce tasarlayın. İşiniz bittiğinde kreasyonlarınızı çevrimiçi paylaşın veya sadece topluluğun en iyi tasarımlarını keşfedin!
  Çevrimiçi yarışmalar - Özel sunucularımız sayesinde şimdiye kadarki en eksiksiz ve Gecikmesiz çevrimiçi çok oyunculu deneyimin keyfini çıkarın