Arama
Tüm Kategorileri Göster
  Menu Close

  Rode Wireless Pro

  ₺12.999,00
  Eski fiyat: ₺16.799,00
  ...

  İstanbul içi 3 saatte kurye ile kapında

  Ship to
  *
  *
  Teslimat Yöntemi
  Yöntem
  Süre
  Ücret
  Teslimat yöntemi bulunamadı
  Teslimat süresi: Stoktan Hemen Kargo veya Kurye

  Son Teknoloji Kablosuz Ses

  RØDE, orijinal Wireless GO ile ultra kompakt kablosuz mikrofon kategorisine öncülük etti ve bu miras, Wireless PRO ile devam ediyor. Son teknoloji ürünü Series IV 2,4 GHz dijital iletim ve 128 bit şifrelemeli sıfıra yakın gecikmeli özel codec bileşenini kullanarak, 260 metreye kadar menzille kristal netliğinde, inanılmaz derecede kararlı ses sunar. Hemen hemen her kayıt uygulamasında güvenebileceğiniz kablosuz ses.

  Kamera kayıt sunumcularına bağlı Kablosuz PRO

  Hiçbir Kaydı Kaybetmeyin

  Sesi düzenleme yazılımınıza aktardığınızda kaydınızın kırpıldığını ve kullanılamayacağını fark etmekten daha kötü bir şey olamaz. Wireless PRO ile bu artık geçmişte kaldı. 32 bit kayan yerleşik kayıt, post prodüksiyonda çok yüksek veya çok sessiz olan kayıtları kurtarma yeteneğiyle, her kayıt yaptığınızda sesinizin güvenli bir şekilde yedeklendiği anlamına gelir. Kazancınızı bir daha mükemmel şekilde ayarlama konusunda asla endişelenmeyin. Oyun değiştirici.

  Kablosuz PRO kameraya bağlı

  Ses ve Video Mükemmel Senkronizasyonda

  Wireless PRO'nun zaman kodu özelliği sayesinde ses ve videonuzu kolaylıkla mükemmel şekilde senkronize edebilirsiniz; karmaşık ve pahalı harici zaman kodu sistemlerine gerek yoktur.

  Şarj Kutusunda Wireless PRO bağlıyken bilgisayarda düzenleme yapan kişi

  Her Durumda Kusursuz Ses

  Wireless PRO, 32 bit kayan dahili kaydına ek olarak, her durumda saf ses vaat eden çok sayıda özellik sunar. Akıllı GainAssist teknolojisiyle sesinizin düzgün ve dengeli olduğundan emin olun. Esnek kazanç kontrolleri ve özel ön ayarlarla mikrofonunuzu kameranızla tam olarak eşleştirin. Güvenlik kanalıyla ekstra bir koruma katmanı ekleyin. Her seferinde mükemmel kayıtlar.

  Tripod 2'de Wireless PRO ve iPhone kullanan Vlogger

  Kablosuz PRO kiti

  Ultimate Pro Kayıt Kiti

  Wireless PRO, kutudan çıktığı anda kurulum ve kablosuz ses kaydı için ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir. Ekrandaki yetenekleri kaydetmek için mükemmel olan iki profesyonel Lavalier II mikrofonun yanı sıra dış mekan kullanımı için tüylü ön camlar, vericilerinizi istediğiniz yere takmak için bir çift MagClip GO, akıllı bir şarj kutusu ve lavlarınızı saklamak için kullanışlı bir aksesuar paketi dahildir, kablolar ve klipsler.

  Tüm Cihazlarınıza Bağlanın

  Analog (3,5 mm) ve dijital (USB-C) çıkışları sayesinde Wireless PRO, kameralar ve diğer ses cihazlarıyla, hem iOS hem de Android akıllı telefonlar ve tabletlerle, Windows ve Mac bilgisayarlarla evrensel olarak uyumludur.

  iPhone'a bağlı Kablosuz PRO'lu Vlogger

  Kolay Yapılandırma ve Kontrol

  Parlak LCD ekranla ses seviyelerinizi bir bakışta kontrol edin ve kazanç ayarından kayıtları tetiklemeye kadar her şey için özel kontrollerle ayarları anında yapılandırın. RØDE Central uygulamasıyla bilgisayarınızı veya akıllı telefonunuzu kullanarak sistemi istediğiniz yerde ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin. Kurulumunuz üzerinde tam kontrole sahip olun, böylece her türlü kayıt durumuna hazır olabilirsiniz.

  Kablosuz PRO kameraya bağlı İzle ve Kaydet

  Kompakt ve Son Derece Taşınabilir

  Wireless PRO, Wireless GO serisinin ünlü olduğu aynı süper kompakt, ultra hafif tasarıma sahiptir. Yetenek konusunda gizli ve son derece taşınabilir olan bu, her türlü kayıt kurulumuna mükemmel bir eklentidir.

  Şarj Kutusu çantaya giriyor Yola Hazır

  Kilitli ve Yüklü

  Kilitli 3,5 mm yaka konnektörleri, çekimin ortasında mikrofonlarınızın çekilmesi konusunda asla endişelenmenize gerek kalmayacağı anlamına gelir. Ürünle birlikte verilen Lavalier II premium yaka mikrofonlarıyla mükemmel şekilde eşleştirilmiştir.