Arama
Tüm Kategorileri Göster
  Menu Close

  Sifu Vengeance Edition PS5 Oyun

  SKU: KEWEB2927
  ₺999,00
  Eski fiyat: ₺1.099,00
  i h
  ...

  İstanbul içi 3 saatte kurye ile kapında

  Ship to
  *
  *
  Teslimat Yöntemi
  Yöntem
  Süre
  Ücret
  Teslimat yöntemi bulunamadı
  Teslimat süresi: Stoktan Hemen Kargo veya Kurye

  Sifu, ailesinin katillerinin peşine düşen genç bir Kung Fu öğrencisinin intikam arayışının hikayesi. Tüm dünyaya karşı tek başına. Tek bir müttefiki yokken sayısız düşmanı var. Çıktığı yolda zafere ulaşıp ailesinin mirasını korumak için tek güvencesi Kung Fu konusundaki benzersiz ustalığı, bir de gizemli bir kolye.

  İntikam peşinde:
  Düşmanlarını avlarken çetelerin hüküm sürdüğü banliyölerden plazaların soğuk koridorlarına kadar şehrin gizli köşelerini keşfedeceksin. Yalnızca tek bir günün ve bu güne sığdırman gereken sayısız düşmanın var. Yapacağın her hatanın bir bedeli olacak.

  Çözüm uyum sağlamaktan geçiyor:
  Hayatta kalmanın yolu dikkatlice pozisyon almaktan ve çevreyi kendi lehine kullanmaktan geçiyor. Eline geçen her şeyi kullan: atılabilir nesneler, silah olarak kullanabileceğin eşyalar, pencereler veya çıkıntılar... Her şey aleyhinde ve karşındakilerin hiç acıması yok.

  Eğitim asla bitmez:
  Hem bedensel hem de zihinsel bir serüven olan Kung Fu sanatında ustalaşmak için sürekli antrenman yapmak gerekir. Hatalarından ders al, özgün becerilerin kilidini aç ve yıkıcı Pak-Mei Kung-Fu tekniklerinde uzmanlaşmak için içindeki gücü açığa çıkar.

  Sifu Vengeance Edition: Release date, price, and what it includes - Pro Game Guides