Arama
Tüm Kategorileri Göster
  Menu Close

  Tiny Tina's Wonderlands PS5 Oyun

  SKU: KEWEB1867
  ₺749,00
  Eski fiyat: ₺899,00
  i h
  ...

  İstanbul içi 3 saatte kurye ile kapında

  Ship to
  *
  *
  Teslimat Yöntemi
  Yöntem
  Süre
  Ücret
  Teslimat yöntemi bulunamadı
  Teslimat süresi: Stoktan Hemen Kargo veya Kurye

  SÜRPRİZLERLE DOLU FANTASTİK BİR DÜNYA
  Tiny Tina, kural tanımayan bu şahane masa oyunu diyarında senin başıbozuk rehberin olacak. Görkemli şehirlerin, küf kokan mantarlı ormanların, ürkütücü kalelerin olduğu devasa dünyayı keşfet!

  SİLAHLAR, BÜYÜLER VE DAHASI
  Coşkulu birinci şahıs savaşlarında güçlü silahlarla ve yıkıcı büyülerle kötüleri alt et. Ateş gücünle ağzı bozuk iskeletlerden, karada gezen köpekbalıklarından ve izbandut gibi elebaşlarından oluşan düşman birliklerini yok et. Tehlikeli zindanlara dal ve destansı ganimetten payını al!

  KÖTÜLERİ YENMEK İÇİN TAKIM OL
  Masada dik kafalı kaptan Valentine ve kurallarla kafayı bozmuş robot Frette de var. Dragon Lord'u alt ederken lavta çalan Bardbarian ve tamamen sana özel Fairy Punchfather gibi sıra dışı ve sempatik tiplerle karşılaşacaksın.

  KAHRAMANINI KİŞİSELLEŞTİR
  Kendi şahane yetenekleri olan altı eşsiz karakter beceri ağacından karışık eşleştirme yapabildiğin çoklu sınıf sistemiyle kişiselleştirebileceğin mükemmel kahramanı yarat. Seviye atla, ince ayarlar yap, cephaneliğini büyüt ve en iyi maceracı sen ol.

  KAOTİK İŞBİRLİĞİ MODUNDA BİR TAKIMA KATIL
  Hikâyenin keyfini tek başına çıkarabilir ya da en çok üç arkadaşınla birlikte takım olup çevrimiçi çok oyunculu modda veya aynı yerde ikiye bölünmüş ekranda oynayabilirsin. Ganimeti paylaş ya da en güzel ganimete tek başına kon. Nasıl oynayacağın sana kalmış!