Arama
Tüm Kategorileri Göster
  Menu Close

  WRC 10 PS5 Oyun

  PS5 oyunlarını resmi olarak satışa sunulduğunda ücretsiz kargo veya İstanbul içi kurye ücretlerimizi inceleyerek kurye ile çok hızlı ve güvenilir şekilde satın alabilirsiniz. Çok yakında ps5 oyun takas seçeneklerimizi ve takas fiyatları ps5 oyun takas sayfamızda yer alacaktır.
  SKU: KEWEB3409
  ₺1.099,00
  Eski fiyat: ₺1.299,00
  i h
  ...

  İstanbul içi 3 saatte kurye ile kapında

  Ship to
  *
  *
  Teslimat Yöntemi
  Yöntem
  Süre
  Ücret
  Teslimat yöntemi bulunamadı
  Teslimat süresi: Stoktan Hemen Kargo veya Kurye

  Şampiyonanın 50. yıl dönümünü kutlamak için WRC 10, yeni içerik ve heyecanlarla dolu yepyeni bir Yıldönümü baskısı sunuyor. 1973'ten bugüne en yoğun anları yeniden yaşayın! WRC 10 Geçmiş Modu, her dönemin yarış koşullarına uyum sağlamanızı gerektiren 19 tarihi olay aracılığıyla sürüş yeteneklerinizi teste tabi tutar.

  Bir yarış oyununda oybirliğiyle en iyi geliştirilmiş ve en eksiksiz olanlardan biri olarak kabul edilen Kariyer Modu da kapsamlı bir şekilde yükseltildi ve şimdi bir tasarım editörü içeriyor, böylece kendi takımınızı oluşturabilir ve modern arabalara renklerinizi ekleyebilirsiniz!

  Hiper gerçekçi ve ultra hassas bir fizik motoruyla WRC 10, tüm yüzeylerde daha iyi aerodinamik kuvvet, turbo ve fren yönetimi ile daha da iyi sürüş hissi yarattı. Ses tasarımı da daldırmayı güçlendirmek için yenilenmiştir.

  Günlük ve haftalık zorluklarla ve kulüplerle birlikte özellikle rekabetçi bir eSport ve kendi yarışmalarınızı yaratabilmeniz için sürücüler, kendi seviyelerinde topluma karşı kendilerini ölçebilirler.